Szkoła Podstawowa w Węgrze
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Węgrze

Węgra 26, 06-415 Czernice Borowe
e-mail: sp.wegra@sosedukator.pl.
tel. 236746192

ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH

„Idą święta, nie o SMSie, lecz o kartce pamiętaj” – to tytuł ogólnopolskiej akcji, w którą włączyła się nasza szkoła. Chodzi o zachęcenie do tradycyjnej formy składania życzeń świątecznych.
Żeby nie być gołosłownym każdy uczeń i przedszkolak naszej szkoły wypełnił kartkę świąteczną. Dnia 19.12.2019 r. przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Natalia Kaczerska (kl. V), zastępca: Bartosz Morawski (kl. VI) oraz Karolina Krośnicka (kl. VI) wraz z siostrą Martą Skowrońską odwiedzili Dom Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo znajdujący się przy ul. Świerczewo 9 w Przasnyszu. Tam młodzież wręczyła podopiecznym domu opieki kartki świąteczne.
Wręczając kartki, sprawiliśmy seniorom dużo radości i uśmiechu na twarzy. Szczególnie w święta ludzie nie powinni być sami, to czas w którym KAŻDY powinien zostać obdarowany ciepłem i dobrym słowem. Najważniejsze w tym spotkaniu była obecność tych młodych ludzi, szczere życzenia oraz sam gest, który tym ludziom daje nadzieję i tworzy okazję aby z optymizmem mogli patrzeć w przyszłość….


© 2021 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Węgrze