XVI ROCZNICA NADANIA SZKOLE IMIENIA JANA PAWŁA II
Niedziela, 3 Listopada 201916 października 2019 r. cała społeczność Szkoły Podstawowej w Węgrze obchodziła Dzień Papieski pod hasłem "Wstańcie, chodźmy", a jednocześnie XVI rocznicę nadania szkole imienia Jana Pawła II.
O godz. 12:00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej, którą sprawował ksiądz proboszcz Sławomir Szumski. Następnie w szkole odbył się uroczysty apel przypominający życie naszego Wielkiego Patrona przygotowany przez uczniów klas II - VI pod kierunkiem S. Marty Skowrońskiej i p. Grażyny Lipskiej.
Tego dnia siostra Marta Skowrońska zaskoczyła też wszystkich, częstując uczniów, nauczycieli i rodziców przepysznymi kremówkami papieskimi.











