Szkoła Podstawowa w Suchodolinie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Suchodolinie

Suchodolina 1,16-200 Dąbrowa Białostocka
e-mail: sp.suchodolina@sosedukator.pl.
tel. 857121094

#ZOSTAŃWDOMU Z DOBROMISIEM

Mając na względzie potrzebę ciągłego utrwalania zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa organizujemy akcję informacyjno-edukacyjną pn. #zostańwdomu z Dobromisiem.

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zostanie zamieszczona bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczyć będzie innego aspektu bezpieczeństwa, przedstawiając niewłaściwe lub nieostrożne zachowanie bohatera.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wykonanie pracy plastycznej, plakatu, gry planszowej, komiksu, kolażu itp. Prace powinny dotyczyć prawidłowego zachowania się w odniesieniu do zamieszczonej bajki edukacyjnej. Następnie prace należy sfotografować i przesłać zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl

Wraz z pracą należy dołączyć informację dotyczącą danych dziecka (imię i nazwisko autora, wiek, nazwa placówki, do której uczęszcza oraz telefon kontaktowy do opiekuna/rodzica) oraz fotografię własnoręcznie podpisanej zgody bądź fotografię własnoręcznie przepisanej zgodny na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika akcji (RODO) (patrz załączniki)

Nadesłane prace będą zamieszczone na stronie podlaskiej Policji, zaś na twórców najciekawszych z nich czekać będą upominki.

 

http://podlaska.policja.gov.pl/pod/dzialania/prewencja/dzialania-profilaktycz/zostanwdomu-z-dob/64370,zostanwdomu-z-Dobromisiem.html 

 


© 2023 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Suchodolinie