Szkoła Podstawowa w Starych Bajkach
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Starych Bajkach

Stare Bajki 51 ,19-104 Trzcianne
e-mail: sp.starebajki@sosedukator.pl.
tel.857384348

Pierwszy Dzień Wiosny w Starych Bajkach

tulips-52125_640-1.jpg

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach. Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów.

W piątek, 22 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania wiosny rozpoczęły się od przygotowania wiosennych kapeluszy przez uczniów klas I – III pod opieką pani Doroty Pogorzelskiej i pani Krystyny Trojanowskiej. Klasy IV – VIII uczestniczyły w rozwiazywaniu zagadek o tematyce wiosennej. Następnie wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki wykonywali kolorowanki przedstawiające pierwsze oznaki wiosny, grali w gry planszowe, a na koniec przeprowadzono  mecz piłki nożnej na świeżym powietrzu w kategoriach kl. I – III oraz kl. IV – VI.

W ten sposób uczniowie Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym w Starych Bajkach pożegnali zimę. „Bieg po zdrowie” i „Trzymaj formę”.

Dziękujemy! To po raz kolejny był wesoły, baaaaardzooooo fajny dzień - pierwszy wiosenny 

Katarzyna Szypcio

dyrektor


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Starych Bajkach