Szkoła Podstawowa w Polanie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Polanie

Polana 67, 38-710 Czarna
e-mail: sp.polana@sosedukator.pl
tel 724 484 402

Koniec roku w Szkole Podstawowej w Polanie

                           
           19.06. , jak we wszystkich placówkach oświatowych w  Polsce, zakończono  roczną pracę również  w polańskiej szkole.  Rok  2018/2019 był szczególny dla naszej szkoły. Przestaliśmy być szkołą salezjańską  (księża Salezjanie byli organem prowadzącym przez 12 lat) a staliśmy się szkołą  Stowarzyszenia Edukator z siedzibą w Łomży. Prowadzenia szkoły przez rok , która będąc już szkołą stowarzyszeniową i funkcjonuje na zupełnie nowych zasadach, podjął się Pan Andrzej Majewski –  nauczyciel historii, mający w swoim stażu  również  wieloletnie dyrektorowanie  w polańskiej szkole. 
    Uroczystość zakończenia roku szkolnego  rozpoczęła Msza Św. sprawowana przez ks. Proboszcza – Stanisława Gołyźniaka. Podczas homilii podziękowano Rodzicom, Nauczycielom i Wychowawcą za wytężoną , roczną pracę a uczniom życzono udanych i bezpiecznych wakacji,   aby nie zapominali  o uczestnictwie we Mszach Św. 
    Po Eucharystii,   nastąpiło rozdanie świadectw przez wychowawców poszczególnych klas, a najmłodszym z oddziału przedszkolnego wręczono dyplomy.  Pamiętano również o wielkim wkładzie w prowadzeniu szkoły Rady Rodziców i wszystkich mających dzieci w naszej szkole. Wszystkim zostały wręczone okazjonalne dyplomy z wyrazami podziękowania za pomoc szkole. 
      Panu Andrzejowi Majewskiemu podziękowano za roczną pracę, a słowa zachęty i otuchy usłyszała Pani Dominika Podstawska, która od nowego roku szkolnego przejmie funkcję dyrektora naszej szkoły. Jest to klasyczne przejęcie pałeczki przez nowe pokolenie, co bardzo cieszy! Pani Dominika jest mieszkanką Polany, absolwentką miejscowej szkoły i wychowanką Pana Andrzeja, przekazującego właśnie na jej ręce funkcję dyrektora.
   Pani Dominice życzymy odwagi i wytrwałości.
                                                                                                            H. Myślińska
    


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Polanie