Szkoła Podstawowa w Laskowcu
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Laskowcu

Laskowiec 46,19-104 Trzcianne
e-mail: sp.laskowiec@sosedukator.pl.
tel. 857384004

Dzień Edukacji Narodowej/Ślubowanie klasy pierwszej.

14 października 2020 r. tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Święto wszystkich pracowników szkoły, upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej zostało połączone w naszej szkole z Aktem Pasowania na Ucznia dziewczynek z klasy pierwszej.

            Tegoroczna uroczystość wyglądała nieco inaczej, jednakże akcentowała istotę pracy w oświacie. Nauczyciele, rodzice i uczniowie zebrali się w mniejszym gronie niż zwykle, przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych.

Nie zabrakowało jednak najważniejszych punktów uroczystości, czyli wspólnie śpiewanego Mazurka Dąbrowskiego, złożenia ślubowania przez pierwszoklasistki i symbolicznego pasowania, zwyczajowych wierszy i piosenek oraz słodkiego poczęstunku w miłym towarzystwie.

Nowoprzyjęte w poczet uczniów szkoły dziewczęta zostały obdarowane pięknymi dyplomami, upominkami od Rady Rodziców oraz słodyczami.

            Serdeczne życzenia i życzliwe słowa podziękowania od Pani Dyrektor i Rodziców za pracę wkładaną co dnia w nauczanie i wychowywanie dzieci uczęszczających do naszej szkoły były miłym akcentem tego dnia podkreślającym wartość pracy nauczycieli.


© 2022 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Laskowcu