Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej

Kamienna Nowa 41,16-200 Dąbrowa Białostocka
e-mail: sp.kamiennanowa@sosedukator.pl.
tel. 857129177

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na uroczystości spotkali się uczniowie klas III-VIII, dzieci z zerówki, oddziału przedszkolnego oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor, która powitała zgromadzonych gości i odczytała list Pani Barbary Kuczałek, Prezes Stowarzyszenia Edukator w Łomży na zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru nowo wybranemu pocztowi.

W trakcie uroczystości dzieci z zerówki oraz   uczniowie klasy trzeciej i ósmej przedstawili program artystyczny, w którym starali się wyrazić wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania, za codzienną troskę, wyrozumiałość, cierpliwość i tolerancję. Absolwenci pożegnali się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji piosenką. Wiele emocji wzbudziła także prezentacja multimedialna  relacjonująca ich ośmioletni pobyt w szkole. Słowa podziękowania do dyrekcji i nauczycieli skierowała przedstawicielka  rodziców ósmoklasistów, pani Kasia Kirejczyk.

Podczas akademii Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny oraz godnie reprezentowali naszą szkołę w konkursach pozaszkolnych i zawodach  sportowych. Następnie podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa i dyplomy.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

LINK DO WYSTĘPU:   https://www.facebook.com/www.spkamiennan/videos/985793392576438

 

 

 

 


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej