Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

EGZAMIN KLASY 8

W tym roku w bardzo wyjątkowych warunkach nasi przyszli absolwenci pisali egzamin kończący ich edukację na poziomie szkoły podstawowej.

Egzamin trwał trzy dni, a uczniowie pisali egzamin z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego. W tym roku oprócz standardowych procedur, które obowiązywały podczas pisania egzaminów, uczniowie musieli zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi ze względu na Covid- 19. Nasza młodzież jak również pracownicy i członkowie komisji nadzorującej musieli zachować odpowiedni odstęp od siebie i pozostać w maseczkach do momentu zajęcia miejsc w salach.

Mimo stresu jaki zapewne towarzyszył naszym uczniom, który to spotęgowała jeszcze obecna sytuacja związana z koronawirusem, nasi uczniowie nie tracili dobrego humoru i w salach usłyszeć można było żarty i wesoły śmiech. Taki nastrój trwał do momentu, kiedy pani dyrektor przekazała przewodniczącym zestawy egzaminacyjne i nasi najstarsi uczniowie zabrali się do pracy.

Nastroje po zakończonych egzaminach świadczyć mogą o tym, że uczniowie różnie poradzili sobie z poszczególnymi zadaniami- jedni byli bardzo zadowoleni, a inni mniej. Wszyscy jednak odetchnęli z ulgą wychodząc z sali po ostatnim egzaminie.

Teraz czekamy na wyniki egzaminów, które pozwolą naszym uczniom dostać się do wymarzonych szkół.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie