Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

Drodzy uczniowie, rodzice i przyjaciele naszej szkoły!

Chcemy serdecznie podziękować Wam za zaangażowanie i wsparcie akcji „Szkoła pełna ciepła", dzięki której nasza szkoła pomimo wysokich kosztów opału funkcjonowała nieprzerwanie przez cały okres zimowy.

Wspólnymi siłami poprzez szereg działań: zbiórkę internetową, licytacje, akcję obiadową, kiermasz bożonarodzeniowy i wpłaty pojedynczych darczyńców zebraliśmy ponad 22 tysiące złotych! Otrzymaliśmy także wsparcie rzeczowe w postaci węgla i drewna.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc, którą nas obdarzyliście, dziękujemy!

Zbiórka internetowa na rzecz naszej szkoły działa jeszcze do końca kwietnia. Uruchamiamy także na nowo licytacje, które znajdziecie w grupie Licytacje wiosenne dla szkoły w Choszczewie wiosenne dla szkoły w Choszczewie– serdecznie zapraszamy do dołączenia do grupy oraz udziału w aukcjach!

Mile widziane są także przedmioty, vouchery, oferty kulinarne lub usługi, które będziemy mogli przeznaczyć na licytacje – propozycje aukcji można przesyłać do nas lub wstawiać samodzielnie.

Uzbierane pieniądze przeznaczymy na bieżące potrzeby szkoły oraz te, które będą pojawiały się w przyszłości. W planach mamy m.in. organizację pikniku z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy jeszcze raz, że jesteście z nami!


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie