Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

BIWAK UCZNIÓW KLAS O - V

Z dwunastego na trzynastego czerwca 2019 roku dzieci z oddziału zerowego oraz uczniowie klas I - V pod opieką pani Beaty, pani Marzeny i pani Kasi „biwakowali” w szkole. Był to czas spędzony na wspólnej zabawie. Dzieci miały okazję przekonać się, że bez telefonu komórkowego i komputera też można się świetnie bawić. 
Późnym, upalnym popołudniem uczniowie wraz z opiekunkami wybrali się na krótki spacer. Najpierw wszyscy szukali ochłody w lodach kupionych w pobliskim sklepie, a następnie mocząc nogi w jeziorze. Po powrocie ze spaceru, dzięki uprzejmości pani Moniki Świnarskiej, która udostępniła nam odpowiedni sprzęt, pani Beata ukręciła każdemu cukrową watę. Następnie na uczestników biwaku czekała kolejna atrakcja w postaci ogniska, na którym każdy mógł upiec sobie kiełbaskę.
Wieczorem wszyscy wygodnie rozlokowali się na swoich posłaniach. Uczniowie klas starszych IV – V do późnych godzin nocnych prowadzili rozmowy, zaś młodsi uczestnicy biwaku otrzymali na dobranoc filmowy seans bajkowy. 
Czas biwaku szybko minął, mamy jednak nadzieję, że wspomnienia wspólnie spędzonych chwil na zawsze pozostaną w naszej pamięci.


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie