SOS Edukator w Łomży

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży

Laureat I nagrody IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu PRO PUBLICO BONO.
Wyróżniony Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Zabawa choinkowa w Polanie

Tradycyjnie już, w ostatnią sobotę przed feriami szkolnymi, która w tym roku przypadła na dzień 9 lutego, nauczyciele i rodzice zorganizowali zabawę choinkową. Miejscem tanecznego spotkania była oczywiście świetlica w Polanie.
W pierwszej części zabawy uhonorowano Babcie i Dziadków.

Na scenie świetlicowej wystąpili najmłodsi z oddziału przedszkolnego, którzy pięknie recytowali wierszyki z okazji niedawno minionego Dnia Babci i Dziadka. Maluchów przygotowała pani Małgosia Gałek. Natomiast uczniowie klas starszych, pod opieką pani Ani Stępniewskiej, urozmaicili przedstawienie chóralnym śpiewem. Po występach zaproszono wszystkich na kawę, herbatę i ciastko a w bufecie prowadzonym przez mamy- Krystynę Pisarską, Barbarę Michno i Edytę Torbińską można było zakupić na bieżąco sporządzane frytki i hamburgery. Kolejną atrakcją, przygotowaną na to spotkanie, był konkurs polegający na rysowaniu przez Babcie i Dziadków obrazka dla swoich wnucząt, a ci z kolei mieli rozpoznać pracę swojej Babci czy Dziadka. Trafnie rozpoznane prace można było zabrać do domu. W dalszej części spotkania parkiet zapełnił się tańczącymi dziećmi, rodzicami , babciami i dziadkami. Do tańca przygrywał zespół DUO CLASIC.
Druga część zabawy od godz. 20.00 przeznaczona była dla dorosłych, którzy również dobrze bawili się do późnych godzin nocnych, posilając się w dobrze zaopatrzonym bufecie prowadzonym przez mamy – Dominikę Podstawską, Julitę Morąg i Anię Caban.
Po raz kolejny byliśmy świadkami udanego spotkania mieszkańców Polany w naszej świetlicy, spotkania zainicjowanego przez Szkołę Podstawową, prowadzoną od września 2018 przez Stowarzyszeniem Edukator z Łomży.
Wszystkim nauczycielom i rodzicom, zaangażowanym w organizację karnawałowej zabawy, bardzo dziękujemy. Podziękowania należą się również : mamom za pyszne ciasta – Asi Cichacz, Ani Caban, Grażynie Borzęckiej, Agnieszce Rzeszowskiej, Panu Bogdanowi Borzęckiemu za sprzedaż biletów a Agnieszce Krakowskiej i Hannie Myślińskiej za udekorowanie sali.

H. Myślińska

GALERIA

ul Wojska Polskiego 29 A
18-400 Łomża

tel. 86 215 25 87
Fax 86 215 04 63

biuro@sosedukator.pl

© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży