Spotkanie Czytelnicze
Czwartek, 16 Maja 201925 kwietnia o godz. 12:00 w oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie czytelnicze „Bajki dzieciństwa naszych Rodziców i Dziadków” – czytanie zapomnianych bajek przez zaproszonych gości. Naszymi gośćmi byli starsi koledzy i koleżanki z klasy VII. Z nauczycielką języka polskiego p. G. Lipską przeczytali nam trzy baśnie polskie: ,,O Waligórze i Wyrwidębie", ,,Szklana Góra" i ,,Żywa woda". Czytanie połączone było z inscenizacją, wywołało zaciekawienie i fascynację wśród maluchów.


