POLSKA WIOSNA
Wtorek, 2 Kwietnia 2019Dzisiejszego dnia na zajęciach plastycznych młodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrze przystąpili do realizacji tematu marcowego "Polska Wiosna" w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ph. "Piękna Nasza Polska Cała." Temat : Polska Wiosna, to grupowa praca plastyczna. Uczniowie wykonali ją w dwóch grupach. Wcześniej przygotowali i zgromadzili materiały. Przed przystąpieniem do działań plastycznych w klasie odbyła się pogadanka na temat oznak wiosny. Dzieci chętnie wypowiadały się o zmianach zachodzących w przyrodzie w najbliższym ich środowisku. Prace zostały wykonane techniką kolażu i przedstawiają piękną polską wiosnę na wsi.








