Dzień Chłopaka
Wtorek, 15 Października 201930 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy otrzymali tego dnia od dziewcząt życzenia i drobne prezenty. Dodatkowo wychowawczyni klas V-VI p.M. Popławska zorganizowała dla uczniów konkursy. Chłopcy tworzyli piękne fryzury swoim koleżankom, dziewczęta musiały popisać się w umiejętnościach wiązania krawatów. Na koniec został ogłoszony konkurs na "Najfajniejszego Chłopaka."



























