ANDRZEJKI
Czwartek, 30 Stycznia 2020„Komnata tajemnic” SP w Węgrze
Koniec listopada to czas tradycyjnych andrzejkowych zabaw. Jest to taka pora, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Jak co roku, tym razem w piątek 29 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrze odbył się tym razem bal kostiumowy. Pięknie udekorowana sala gimnastyczna zamieniła się tego dnia w prawdziwą komnatę tajemnic - pełnej magicznych świateł i czarodziejskiej aury. Czekali tam na obecnych wróżki i wróżbici, w rolę których wcielili się uczniowie kl V i VI. Każdy z nich miał przygotowane przeróżne andrzejkowe przepowiednie. Całą zabawę dopełniała dyskoteka andrzejkowa przeplatana konkursami, tj. „gorące krzesła” czy „ręka-noga”.
Ten dzień został zorganizowany przez klasy V i VI oraz ich wychowawczynię Monikę Popławską. Dziękujemy również rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla uczestników zabawy andrzejkowej.
…a więc czary mary hokus pokus niech się spełnią (tegoroczne) WASZE czary!



































