Ślubowanie 2019
Czwartek, 26 Grudnia 2019Czworo uczniów uroczyście złożyło ślubowanie i stało się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Basia, Filip, Malwinka i Kuba bardzo przeżywali ten ważny dzień. Aby był milszy, nauczyciele, starsi uczniowie oraz rodzice postarali się o jego atrakcyjna oprawę. Na uroczystość przybyła też pani Sylwia Żurawska z BS, która wręczyła pierwszoklasistom książeczki SKO i drobne upominki. Tego dnia odbyło się również pasowanie na przedszkolaka.





