Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim

Święck Wielki 29,18-200 Wysokie Mazowieckie
e-mail: sp.swieckwielki@sosedukator.pl.

DZIEŃ MATKI

Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
     W poniedziałek 30 maja 2022r. w naszej szkole obchodziliśmy właśnie Dzień Matki. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Ewa Załuska-Stpiczyńska powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez  recytację wierszy, scenkę dramową  i piosenki. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, a na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
      Po wspaniałych występach dzieci wręczyły mamom własnoręcznie wykonane  upominki z okazji ich święta. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole.

Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim