Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim

Święck Wielki 29,18-200 Wysokie Mazowieckie
e-mail: sp.swieckwielki@sosedukator.pl.

DZIEŃ DZIECKA

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  kilogramy słodyczy.

W Szkole Podstawowej w Święcku Wielkim Dzień Dziecka  został zorganizowany przy współpracy Samorządu Uczniowskiego z opiekunem i pozostałymi nauczycielami. Pomimo pochmurnej pogody udało się rozpalić ognisko, a dzieci bardzo chętnie piekły kiełbaski i chleb. Posileni, pełni chęci dzieci ruszyły do rozgrywek, gier i zabaw.  Dzieci z przedszkola i klasy I – II uczestniczyły w grach planszowych jak też konkursach i zabawach z chustą animacyjną. Ostatnią niespodzianką były lody, które znikały w błyskawicznym tempie.

Mimo, że aura tego dnia nie był a zbyt łaskawa dla uczestników przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim