OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA
Poniedziałek, 7 Października 201927 września był Ogólnopolskim dniem Głośnego Czytania. W naszej szkole obchody zorganizowała pani Iwona Koszykowska, która wraz z uczniami wykonała dekoracje, przygotowała teksty. Uczniowie klas I-III odczytali przygotowane teksty, a komisja oceniła poprawność czytania i przyznała miejsca poszczególnym uczniom. Następnie uczniowie klasy IV pod kierunkiem pani Elżbiety Stelmaszyk przeczytali wybrane fragmenty lektury. Po odczytaniu słuchacze odpowiadali na pytania dotyczące tekstu.

