SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
Sobota, 18 Maja 2019W dniu 9 maja 2019 r. przeprowadziliśmy konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii” dla uczniów klas IV-VIII. Musieli rozwiązać mnóstwo zagadnień ortograficznych, zmierzyć się z zagadkami, teorią, ale także wykorzystaniem jej w praktyce. Trzy pierwsze miejsca zajęły osoby z klas VII-VIII, ale tuż za nimi uplasowała się uczennica klasy IV. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

