KONKURS RECYTATORSKI „BAJE, BAJKI, BAJECZKI” – III MIEJSCE
Poniedziałek, 13 Maja 2019Dnia 7 maja 2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej odbył się konkurs recytatorski, w którym brali udział uczniowie szkół podstawowych. Naszą placówkę reprezentowało sześcioro uczniów z klas I-IV. Każdy musiał nauczyć się wybranego przez siebie wiersza i zaprezentować go na forum. Wszystkim poszło bardzo dobrze, ale tylko jeden z nich został dostrzeżony i nagrodzony trzecim miejscem. Cieszymy się bardzo i gratulujemy!


