IV DĄBROWSKI ĆWIERĆMARATON – II MIEJSCE
Niedziela, 12 Maja 2019W dniu 3 maja 2019 r. w Dąbrowie Białostockiej wystartował IV Dąbrowski Ćwierćmaraton „O złoty liść dębu”. Zawodnicy mieli do pokonania trasę z Dąbrowy Białostockiej do Różanegostoku i z powrotem, łącznie 10 600 metrów. Ćwierćmaratonowi towarzyszyły biegi towarzyszące, w których mogli wykazać swoje zdolności dzieci i młodzież. W takim biegu uczestniczył również uczeń naszej szkoły, który w swojej kategorii wiekowej zajął II miejsce. Otrzymał pamiątkowy medal. Gratulujemy!
