Zajęcia chemii - Laboratoria przyszłości
Niedziela, 12 Maja 2024Uczniowie klasy VII na lekcji chemii skorzystali że sprzętu zakupionego w ramach Laboratoria przyszłości i przeprowadzili doświadczenie pod tytułem "Przewodnictwo elektryczne wody".
Wcześniej uczniowie poznali właściwości fizyczne i chemiczne wody. Badali przewodzenie prądu elektrycznego przez rozpuszczony w wodzie związek jonowy (sól). Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.![]()






