Witamy wiosnę
Sobota, 13 Kwietnia 2019Jak co roku, 21 marca, świętujemy przyjście wiosny. Mamy już dość zimna, chłodu, wiatrów i mieszanych opadów. Tęsknimy za ciepłem, słońcem, świergotem ptaków i oczywiście naszymi bożejewskimi bocianami. Dlatego jak umiemy, zachęcamy wiosnę do powrotu. Juniorzy prezentowali wiosenną modę, najstarsi robili marzannę, a potem wszyscy zagrali w wiosenne kalambury. Następnie imprezę przenieśliśmy na szkolne boisko: rozpaliliśmy ognisko, upiekliśmy kiełbaski i spaliliśmy ekologiczną marzannę. Później były już tylko gry i zabawy na świeżym powietrzu.







