Konkurs poetycko-plastyczny "Wesoła pszczoła - malowane wiersze"
Środa, 19 Czerwca 2024W Światowym Dniu Pszczół, odbyło się podsumowanie konkursu poetycko-plastycznego "Wesoła pszczoła - malowane wiersze"
Na konkurs zgłoszono 86 prac.
Jury w składzie: Pani Izabela Cierpikowska – artysta plastyk, Pani Agnieszka Zielewicz – pszczelarka, przedstawicielka Leśnej Pracowni i Stowarzyszenia Miód na Serce, Pani Justyna Kozicka – bibliotekarka Filii Nr 6, Pani Elżbieta Piasecka – Chamryk – kierownik Filii nr 6 oraz prezes Łomżyńskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, oceniło prace przyjmując następujące kryteria:
zgodność pracy z tematem konkursu;
kreatywność;
staranność wykonania;
wrażenia artystyczne.
Przyznano 6 nagród głównych, 1 nagrodę pszczelarza, 1 nagrodę Łomżyńskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz 14 wyróżnień.
Wśród laureatów III miejsce zdobyła uczennica naszej klasy III Wiktoria R.
Gratulacje!
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! ![]()



