Konkurs plastyczny "W blasku polskich medali"
Niedziela, 12 Maja 2024Do wiosennej edycji konkursu pn. "W blasku polskich medali" z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego zgłoszonych zostało 80 prac plastycznych.
Wśród nadesłanych prac WYRÓŻNIENIE w kategorii klas I-III zdobyła uczennica klasy III Wiktoria R.
Ogromne brawa!
Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach plastycznych!

