Drużynowe biegi przełajowe
Niedziela, 12 Maja 20246 kwietnia uczniowie z naszej szkoły brali udział w Igrzyskach Powiatowych Dzieci w drużynowych biegach przełajowych.
Rywalizacja była zacięta i niewiele zabrakło, aby kilku naszych uczniów awansowało do kolejnego etapu.
Dla niektórych były to pierwsze zawody, dla innych kolejne, ale jedni i drudzy zebrali cenne doświadczenie, które zapewne zaprocentuje w kolejnych startach.
Sportowe pozdrowienia!

