22.04. - Dzień Ziemi
Niedziela, 12 Maja 2024Z okazji Dnia Ziemi - 22.04. w naszej szkole odbył się Teatrzyk Ekologiczny - przedstawienie wykonali uczniowie klasy II.
Dzieci zaprezentowały niezwykłą choreografię, nawiązując do spraw ważnych dla nas i naszej planety.
Dziękujemy za taki piękny spektakl.
Przy okazji tego święta podsumowaliśmy też akcję zbiórki baterii, którą rozpoczęliśmy przy okazji EkoWalentynek - udało nam się zebrać ponad 1500 zużytych baterii! Dziękujemy za zaangażowanie, wierzymy, że czystsza Ziemia nam się odwdzięczy :-).
Na dzień 24.04. zaplanowano zakończenie akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego:
“WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”.
Przyswajanie nowych zachowań i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Jeśli chcemy aby dzieci wykształciły w sobie taki zwyczaj, musimy dawać im przykład postawy i działania ekologicznego.







