Szkoła Podstawowa w Romanowie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Romanowie

Romanowo 12, 06-425 Karniewo
e-mail: sp.romanowo@sosedukator.pl.
tel. 296911199

Konkurs z języka angielskiego "My first English Project: National cuisine around the world."

Dnia 16 maja 2019 roku odbył się przedmiotowy konkurs z języka angielskiego w Uścianach gmina Pisz pt.: "My first English Project: National cuisine around the world.", w szkole oddalonej od szkoły w Romanowie o ponad  100 km.

Konkurs polegał na wygłoszeniu ustnej prezentacji w języku angielskim nt. danego państwa i jego zwyczajów żywieniowych. Rewelacyjnie poradziło sobie dwóch naszych uczniów, którzy zajęli następujące miejsca: Szymon Skierkowski - pierwsze miejsce oraz Kacper Dąbrowski - drugie miejsce.

Prezentacja musiała składać się przynajmniej z 16 sjaldów, uczniowie wygłaszali ją ustnie w języku angielskim, minimalny czas wynosił 6 minut. Konkurencja była duża, niektórzy uczniowie świetnie przygotowani. Z klasy szóstej chęć udziału w konkursie wyraziło więcej osób, jednakże dla szkoły limit wynosił dwóch uczniów, dlatego w drodze eliminacji szkolnych wybraliśmy tylko dwóch w/w uczniów. Jak widać, było warto! Kibicujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów w innych konkursach przedmiotowych!!!

Do konkursu przygotowała uczniów nauczycielka języka angielskiego - Pani Edyta Rostkowska.


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Romanowie