Spotkanie z psychologiem
Wtorek, 28 Maja 201920 lutego gościliśmy w naszej szkole psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Białostockiej. Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w warsztatach o wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Jest to bardzo ważne, bo gdy jesteśmy zadowoleni z życia, szczęśliwi to osiągamy lepsze wyniki w nauce, podejmujemy właściwe decyzje, dokonujemy trafnych wyborów, umiejętnie nawiązujemy relacje. Dzieci poznały różne techniki służące wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Uczniowie klas VII-VIII uczestniczyli w spotkaniu poświęconym doradztwu zawodowemu, pod kątem wyboru szkoły ponadpodstawowej.



