Szkoła Podstawowa w Polanie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Polanie

Polana 67, 38-710 Czarna
e-mail: sp.polana@sosedukator.pl
tel 724 484 402

Przegląd Piosenki Turystycznej w Lutowiskach

W Szkole Podstawowej w Lutowiskach, 16.05. odbył się już XI Przegląd Piosenki Turystycznej. Impreza bardzo cenna, propagująca wśród dzieci i młodzieży repertuar tzw. piosenki turystycznej a także poezji śpiewanej, oraz  umożliwiająca  rozwijanie zdolności wokalnych, których naszym dzieciom nie brakuje. Przegląd,  skierowany  do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całego powiatu bieszczadzkiego i powiatów sąsiedzkich , cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem , skoro doczekaliśmy się już XI edycji. Szkole w Lutowiskach należą się za to ogromne gratulacje !

W tym roku Szkołę z Polany reprezentowała Małgorzata Michno, uczennica klasy V. Małgosia przygotowała i wykonała utwór z repertuaru Anny Marii Jopek pt:,, Ale jestem’’, piosenkę trudną, wymagającą  już dużych umiejętności wokalnych. Nasza uczennica wszystkiemu sprostała. Jury w Lutowiskach doceniło zdolności i posiadane już przez młodą wokalistkę umiejętności muzyczne, nagradzając jej występ II miejscem w kategorii "Solista klas IV-VI’’. Oprócz tego wyróżniono Małgosię jeszcze jednym dyplomem ,,Perełki Przeglądu’’, który wręczany jest każdego roku tylko jednemu wykonawcy za wyjątkowy występ.

Małgosi bardzo gratulujemy i życzymy dalszych wokalnych sukcesów oraz coraz większych możliwości rozwijania swoich pasji muzycznych.

H. Myślińska


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Polanie