XIV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Czwartek, 9 Stycznia 202515 listopada nasza szkoła wzięła udział w XIV Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie z klas III - VIII podzieleni zostali na grupy wiekowe. Każdy uczestnik losował po jednym losie zawierającym przykłady z tabliczką mnożenia. Osoba, ktora w najkrótszym czasie wypełniła swoją kartkę z zadaniami bezbłędnie, uzyskała tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Dziś odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu. Najlepsze wyniki uzyskali: Nel Sapuła - kl. III, Daria Dąbrowska - kl. V oraz Mikołaj Zalewski - kl. VII. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz upominki na zachętę, by podejść do egzaminu z tabliczki mnożenia w następnym roku. Konkurs przygotowały panie Katarzyna Jeleńska i Agnieszka Bartosik.












