Szkoła Podstawowa w Lisach
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Lisach

Lisy 23, 19-520 Banie Mazurskie
e-mail: sp.lisy@edukator.lomza.pl
tel.876157307
Dyrektor : mgr Justyna Cybulska

Wycieczka do Parku trampolin ,,Jump Street" w Olsztynie

6 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Lisach w ramach projektu „Kompetencje kluczem do sukcesu” wybrali się do Parku Trampolin Jump Street w Olsztynie.

Zabawę rozpoczęliśmy od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował nas do zabawy, ale również przypomniał nam zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, skakaliśmy do basenów z gąbkami, graliśmy w piłkę, porównywaliśmy swoją siłę w walce gladiatorów na równoważni. Wszystkim bardzo się podobało. Niestety dwie godziny szybko minęły i musieliśmy udać się do szatni. Z Parku Trampolin przejechaliśmy do Galerii Warmińskiej na ciepły posiłek i film zatytułowany „ Pokemon: Detektyw Pikachu”. To komedia nakręcona w 3D, choć scenariusz opiera się na takich uniwersalnych motywach jak miłość, przyjaźń, rodzina. Film podobał się wszystkim. Po seansie udaliśmy się do autobusu i wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Bardzo podobały się nam zajęcia w Parku Trampolin. Była to świetna okazja na,, naładowanie baterii” przed zbliżającym się końcem roku szkolnego.

Bożena Łobacz


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Lisach