Szkoła Podstawowa w Laskowcu
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Laskowcu

Laskowiec 46,19-104 Trzcianne
e-mail: sp.laskowiec@sosedukator.pl.
tel. 857384004

WYCIECZKA DO STREFY WYSOKICH LOTÓW

Wycieczka do Strefy Wysokich Lotów i Fabryki Misia w Białymstoku z 14 grudnia 2021r.

 

Urosły nam skrzydła!

Tak moglibyśmy powiedzieć po szkolnej wycieczce do Białegostoku. 14 grudnia 2021r. postanowiliśmy spróbować swoich sił w Strefie Wysokich Lotów. Dzięki współpracy z rodzicami udało się nam zorganizować wyjazd do obiektu sportowo-rekreacyjnego na zajęcia pod okiem instruktorów pod nazwą WF do Góry Nogami. Uczniowie klas IV-VIII mieli okazję skorzystać z wielu urządzeń sportowych, trampolin, poczuć siłę grawitacji, potrenować koordynację całego ciała w trakcie wykonywania ćwiczeń i wyzwań proponowanych przez instruktorów. Przede wszystkim jednak świetnie się razem bawili.

Warto w tym miejscu podziękować pracownikom Strefy Wysokich Lotów za tak sympatyczną atmosferę i obsługę na wysokim poziomie.

Na tej szkolnej wycieczce były także młodsze dzieci z klas 1-3 i przedszkola. Grupa pod opieką wychowawczyń i kilku mam udała się do sali zabaw, Fabryki Misia. Tam każde dziecko znalazło sposób na radosną zabawę w wesołej gromadce.

Wyjazd do Białegostoku powiązany z grudniowymi niespodziankami można uznać za udany. Oby więcej takich wycieczek i radosnych zabaw, dzięki którym można zapomnieć o troskach i rutynie codzienności.


© 2022 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Laskowcu