Szkoła Podstawowa w Laskowcu
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Laskowcu

Laskowiec 46,19-104 Trzcianne
e-mail: sp.laskowiec@sosedukator.pl.
tel. 857384004

Powrót uczniów klas I-III do szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Informuję, że od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły i realizują zajęcia w szkole zgodnie ze swoim planem lekcji obowiązującym w I semestrze.

Przypominam o przestrzeganiu Procedur zapewniania bezpieczeństwa w SZKOLE PODSTAWOWEJ W LASKOWCU w związku z wystąpieniem epidemii. Przede wszystkim do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji. Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

 Szczegółowe zasady dotyczące bezpiecznego zachowania się w szkole wychowawcy przedstawią uczniom 18 stycznia 2021 na zajęciach lekcyjnych.

 Od dnia 18 stycznia 2021 r. ze względu na sytuację epidemiologiczną przedłużone zostaje zawieszenie wszystkich zajęć prowadzonych w trybie stacjonarnym dla uczniów klas IV-VIII. W okresie zawieszenia zajęcia będą odbywały się zdalnie na dotychczasowych zasadach.

Od dnia 18 stycznia 2021 roku dowozy będą się odbywać według rozkładu obowiązującego od 01.09.2020r.

 Z życzeniami zdrowia,

Ewa Kosiorek – dyrektor szkoły 

 

 

 

© 2021 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Laskowcu