Powitanie Wiosny 2025
Czwartek, 20 Marca 202520 marca, w dniu astronomicznej wiosny powitaliśmy tę piękną porę roku. Tradycyjnie, jak co roku było pieczenie kiełbasek, zakupionych przez rodziców. Po smakowitym poczęstunku starsi uczniowie dokonali spalenia Marzanny, jako symbolu odchodzącej zimy i zwiastunie nowego życia. W fotorelacji zamieszczono również proces twórczy powstawania Marzanny.
(Tekst i zdjęcia: J. Przyczyna)

















