Szkoła Podstawowa w Długołęce
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Długołęce

Długołęka 50,19-111 Krypno
e-mail: sp.dlugoleka@sosedukator.pl.
tel. 857169019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy bieżący rok szkolny. Tradycyjnie już jak co roku klasa siódma żegnała klasę ósmą i przygotowała specjalne przedstawienie, po którym pani dyrektor dziękowała wszystkim za wspólną naukę i pracę, rozdawała świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne rodzicom. 

 Był to rok pełen różnych wrażeń, który bardzo szybko minął i jest już za nami. Kolejni uczniowie opuszczają mury naszej szkoły i idą w dalszą edukacyjną drogę. Gorąco i z nostalgią żegnaliśmy tegorocznych absolwentów, wierząc iż będą nas odwiedzać i miło wspominać te lata nauki szkolnej.

 Klasa siódma przygotowała wesołe przedstawienie pożegnalne dla klasy ósmej, całej społeczności szkolnej i kończące rok szkolny. W odgrywanym skeczu dużo się działo- powołano sąd, odczytano akty oskarżenia i wyrok dający uczniom prawo do zakończenia roku i pójścia na zasłużony wakacyjny odpoczynek. Żegnani uczniowie otrzymali pamiątkowe medale oraz CV uprawniające do rozpoczęcia nauki na wyższym etapie edukacyjnym. Pracowita klasa siódma przygotowała również wzruszający film będący zbiorem najróżniejszych zdjęć z wielu lat edukacji klasy ósmej. Wierzymy, iż będzie to wspaniała pamiątka, zwłaszcza gdy obdarowani sięgną do niej za kilka lub kilkanaście lat.                       

 To był dzień pełen wzruszeń, podziękowań, pożegnań ale też i nadziei, że spełnią się marzenia naszych absolwentów. Trzymamy za nich mocno kciuki i liczymy, że spotkamy się jeszcze niejeden raz.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Długołęce