Pierwszy dzień wiosny w klasach 4-8
Sobota, 2 Kwietnia 2022I Dzień Wiosny
przywitał Nas piękną pogodą ! ![]()
Nasi uczniowie doskonalili umiejętności pracy zespołowej (wykonywali kolorowe plakaty o wiośnie).
Następnie rozstrzygnęliśmy konkurs i nagrodziliśmy najbardziej niezwykłe pomysły na zastąpienie szkolnego plecaka. Uczniowie „szkolne nosidło" zastąpili oryginalnymi, szalonymi pomysłami tj. : duża opona, deskorolka, kask motocyklowy czy metalowy wózek marketowy.
Kolejną atrakcją były gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Korzystaliśmy ze słonecznej aury. Gra w palanta wszystkich rozruszała, nawet najbardziej opornych.
Wspólne ognisko z kiełbaskami zakończyło nasze wiosenne aktywności.







