Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020!

25 i 26 czerwca 2020 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość była inna niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ szkoła musiała zadbać o bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i rodziców ze względu na stan epidemii. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-VIII w wyznaczonych godzinach, przy zachowaniu środków sanitarno - higienicznych, odebrały dyplomy i drobne upominki za swoją pracę- również tę zdalną.

Pani Dyrektor Edyta Cupiał powitała wszystkich bardzo serdecznie i wraz z wychowawcami przystąpiła do rozdania świadectw. Oczywiście w naszej szkole nie zabrakło cenzurek z wyróżnieniem za które uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe. Gratulujemy!

26 czerwca był również dniem pełnym wzruszeń, bo pożegnaliśmy uczniów klasy 8. Absolwenci, na ręce Pani Dyrektor, Wychowawcy oraz wszystkich pracowników szkoły złożyli kwiaty i dziękowali za trud, poświęcenie i zaangażowanie podczas wszystkich lat nauki. Swoje wspomnienia i podziękowania zawarli w formie filmu. Oglądając go, niejednemu nauczycielowi zakręciła się łza w oku...

Ósmoklasiści odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i wyruszyli w wakacyjną przygodę, by nabrać sił do pracy w nowych szkołach....Życzymy im POWODZENIA!

Natomiast młodszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i mamy nadzieję, że pełni entuzjazmu i wypoczęci wszyscy zobaczymy się w szkole we wrześniu!


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie