Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

ŚWIĄTECZNE CUDEŃKA

7 grudnia w Mrągowie Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Choszczewie z pomocą naszych rodziców i przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego postanowiła zaprezentować owoce pracy rodziców, uczniów i pracowników szkoły czyli własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe
Pięknie przystrojone w „świąteczne cudeńka i słodkości” stoisko można było podziwiać na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Mrągowie. Mimo bardzo wietrznego dnia humory dopisywały, a dorównywał im tylko entuzjazm naszych Pań.
Wystawione na szkolnym stoisku rękodzieła docenili odwiedzający jarmark goście, dzięki czemu udało się zebrać fundusze na potrzeby uczniów szkoły w Choszczewie.
Akcja sprzedaży ozdób nie byłaby możliwa bez zaangażowania rodziców, uczniów i pracowników szkoły, którzy wykonali mnóstwo pięknych ozdób bożonarodzeniowych za co serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy. Dziękujemy również Radzie Rodziców za zaangażowanie w to niemałe przedsięwzięcie.

Zapraszamy Rodziców i wszystkich zainteresowanych do zakupu naszych stroików podczas Jasełek i Wigilii szkolnej w dniu 19 grudnia 2019 r.


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie