Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS

Przedświąteczny czas jest wyjątkowy dla wszystkich a szczególnie dla dzieci. Temat Mikołaja jest najczęściej poruszanym tematem przez najmłodszych. Choinka ubrana, ozdoby świąteczne zrobione, pierniczki udekorowane, listy napisane, więc czas na ich wysłanie. A jeśli nadarzy się okazja, aby zawieźć je osobiście do samego Świętego? Uczniowie Szkoły Podstawowej w Choszczewie wraz z Oddziałem Przedszkolnym nie mogli przegapić takiej okazji.

Dnia 13.12.2022r. odbyła się wycieczka do Przystani Świętego Mikołaja Gwarek w Pięknej Górze. W wycieczce uczestniczyły dzieci przedszkolne oraz klasy 1-7.

Na swoich małych gości czekały elfy, które dzielnie towarzyszyły grupie i na każdym kroku zapewniały moc atrakcji. Jedną z nich był labirynt, który dzieci musiały pokonać wchodząc do komina. Przez chwilę mogły poczuć się jak Święty Mikołaj i przekonać osobiście, jak ciężką pracą jest doręczanie prezentów.

Jeśli ktoś nie zdążył upiec jeszcze pierniczków, miał okazję nadrobić to z pomocą elfa.

Zwieńczeniem całego pobytu było spotkanie i rozmowa ze Świętym Mikołajem, który zmierzył dzieciom poziom grzeczności, opowiedział o kilku zabawnych historiach oraz zaprosił do pamiątkowego zdjęcia. Obiecał odwiedzić każde dziecko i podziękował za pyszności pozostawione pod choinką.

Wrażenia z wyjazdu malują się uśmiechem na buziach dzieci, co można zauważyć na zdjęciach, które będą piękną pamiątką na długie lata.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie