Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

PROJEKT "WYCIECZKA SZKOLNA"

Uczniowie klas VII-VIII, w ramach realizacji zadań w ramach Projektu „Kompetencje kluczem do sukcesu” ,brali udział w przygotowaniu mini-projektu ”Wycieczka szkolna”. Celem projektu było wykorzystanie umiejętności matematycznych, logistycznych do planowania i realizacji wycieczki szkolnej do Gdańska, Krakowa i Warszawy.
Projekt zawierał plan wycieczki, w którym uczniowie zaplanowali trasę ,obliczali z mapy odległości do pokonania, wytypowali miejsca warte obejrzenia, atrakcje turystyczne Gdańska. Drugi punkt planu dotyczył opracowania regulaminu wycieczki, wytypowano uczniów odpowiedzialnych za poszczególne etapy wyjazdu. Trzecim punktem projektu było obliczenie kosztów wycieczki. W kosztach uwzględniono podróż, noclegi z promocjami ,wyżywienie oraz bilety wstępu do muzeum i aquaparku.
Uczniowie opracowując projekt wycieczki dobrze poradzili sobie z założonymi zadaniami. Nauczyli się planować swoje działania, wykorzystywać wiedzę teoretyczną do realizacji praktycznych zadań. W przyjaznej i miłej atmosferze połączyli naukę ze świetną zabawą.


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie