Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

POŻEGNANIE KLASY 8

15 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Choszczewie po raz pierwszy został zorganizowany Bal dla uczniów klasy ósmej. Oficjalna uroczystość (część koncertowa) odbyła się na świeżym powietrzu z udziałem rodziców, osób najbliższych, dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz kolegów z klasy siódmej.

Uroczystość rozpoczęto tradycyjnym polskim tańcem – polonezem. W dalszej części akademii uczniowie zademonstrowali swoje zdolności wokalno-artystyczne. Młodzież zaprezentowała wzruszające teksty poetyckie, przemówieniami i piosenki, poprzez które ósmoklasiści podziękowali rodzicom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za trud wniesiony w ich wychowanie oraz wspólnie spędzone lata.

Po części oficjalnej był czas na poczęstunek i tańce, a każdy z uczestników balu czuł się gwiazdą parkietu, bo każdy pląs, wianuszek, wąż i fala wychodziły jak z płatka. Było wesoło, radośnie, bawili się wszyscy: uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Drodzy Absolwenci! Teraz przed Wami „otworzą się” nowe granice, inne przestrzenie, w których będziecie wykorzystywać zdobytą w naszej szkole wiedzę. Żegnamy Was następującymi słowami:

Każda przygoda ma swój koniec, ale w życiu koniec jest początkiem innej, nowej historii.

Twórzcie ją! Niech sprzyja Wam szczęście!


© 2023 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie