Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

PASOWANIE NA UCZNIA

Jak co roku uczniowie klasy pierwszej z wielkim zapałem rozpoczęli naukę w naszej szkole. W dniu 20 października 2022r odbyło się pasowanie na ucznia. Pasowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny. Pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią zaprezentowali przybyłym gościom przedstawienie pt.,, Pani Śnieżka i 7 krasnoludków”.

Uczniowie klasy pierwszej ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.

Pani Dyrektor Edyta Cupiał poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia. Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły. Zwieńczeniem uroczystości był pyszny tort, na który zaproszono wszystkich przybyłych gości. Serdecznie dziękujemy pani sołtys Dagmar Zajko oraz panu radnemu Manfredowi Zembowskiemu za obecność i upominki dla pierwszoklasistów. Podziękowania kierujemy również w stronę Rady Rodziców naszej szkoły, za wsparcie finansowe organizacji pasowania.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie