Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

Dzień Dziecka i Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej w Choszczewie CZ. 1.

W naszej szkole 1 czerwca odbyła się wyjątkowa uroczystość, łącząca obchody Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty . Cała społeczność szkolna zaangażowała się w przygotowanie tego wydarzenia, które przyniosło wiele radości i wzruszeń zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Uroczystość rozpoczęły najmłodsze dzieci z przedszkola. Maluchy z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki, prezentując swoje talenty artystyczne. Ich występy były pełne entuzjazmu i radości, co spotkało się z ciepłym przyjęciem zgromadzonych rodziców i nauczycieli. Po przedszkolakach na scenie pojawili się starsi uczniowie z klas 1-3, którzy przedstawili krótki repertuar składający się z różnych scenek, piosenek i recytacji. Dzieci włożyły wiele pracy w przygotowanie swoich wystąpień, co zaowocowało wspaniałymi prezentacjami. Występy był dowodem na ogromne zaangażowanie i talent młodych artystów.

Po zakończeniu części artystycznej każdy z rodziców otrzymał drobny upominek przygotowany przez dzieci. Te małe prezenty były wyrazem wdzięczności i miłości dzieci do swoich rodziców, co sprawiło, że wszyscy byli bardzo zadowoleni i wzruszeni.

Po części artystycznej dedykowanej rodzicom rozpoczęła się prawdziwa zabawa z okazji Dnia Dziecka, a relację z tej radosnej części zapraszamy w kolejnym poście.


© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie