Szkoła Podstawowa w Choszczewie
SOS Edukator w Łomży

Szkoła Podstawowa w Choszczewie

Choszczewo 62, 11-731 Sorkwity
e-mail: sp.choszczewo@sosedukator.pl.
tel. 897428111

BAL KARNAWAŁOWY 2020

18 stycznia na świetlicy wiejskiej w Choszczewie odbyła się zabawa karnawałowa, zorganizowana wspólnie przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz sołtysa wsi Choszczewo. Bal karnawałowy to niezwykła i niepowtarzalna okazja, by dzieci zupełnie zapomniały o zewnętrznym świecie i przeniosły się, choć na krótko, do krainy marzeń.
Za sprawą wspaniałej atmosfery do krainy marzeń przenieśli się na chwilę również nasi rodzice, nauczyciele oraz przybyli goście.
Nasze pociechy bawiły się wspólnie ze swoimi rodzicami, brały udział w licznych konkursach i quizach przygotowanych przez grupę animacyjną ,,Taka impreza” z Reszla. Było bardzo wesoło i aktywnie. Kulminacyjnym punktem programu okazała się wizyta znanego wszystkim bajkowego bohatera i zabawa tak wyczekiwanymi tej zimy śnieżkami. Na zakończenie zabawy karnawałowej odwiedził dzieci Święty Mikołaj, który z olbrzymim workiem prezentów postanowił także w tym roku odwiedzić Choszczewo. Dziękujemy wyjątkowej Radzie Rodziców oraz niezawodnej Pani Sołtys za zorganizowanie tak wyjątkowej zabawy, królewskiego poczęstunku i prezentów !


© 2020 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1% Swojego podatku

Szkoła Podstawowa w Choszczewie